O nás

Založení firmy se datuje k červenci roku 2005, kdy se firma původně orientovala na služby v zemědělství. Především se jednalo o sklizeň obilovin, přípravu půdy, orbu a setí. Okrajově jsme se také věnovali stavební činnosti, nicméně naše hlavní pole působnosti bylo vždy v zemědělství, u kterého jsme zůstali až do dnes. Samozřejmě postupem času jak společnost rostla a vyvíjela se, jsme se začali více orientovat na kompletní dodávky obilovin.

V roce 2015 byla poptávka po komplexní dodávce služeb tak vysoká, že jsme se rozhodli založit novou divizi naší společnosti a to konkrétně autodopravu se sypkými materiály.

Krom obilovin a písku se jedná také o sůl, která se vozí v režimu GMP. Tudíž veškeré námi realizované přepravy splňují ty nejpřísnější normy a nařízení a tím pádem jsme schopní zachovat prvotřídní kvalitu přepravovaných komodit.

Naše firma působí napříč Českou Republikou, především však v západních Čechách a Středočeském kraji (Mělnicko). V této oblasti spolupracujeme s firmou bratrů Mikešů. Naším nejvýznamnějším partnerem je společnost TOP EKOS s.r.o., která se zabývá nákupem a přepravou komodit.

Dalším velice významným obchodním partnerem je skupina CEMEX, která působí ve více